O nás

Bylo nebylo

…jednoho dne jsme se rozhodli, že si pořídíme koťátko. Vzhledem k tomu, že mělo přijít až za celé tři měsíce, bylo dost času vše dobře promyslet. Na kočičí stěnu jsme vyhradili dost velký prostor a tím pádem vznikla spousta možností pro kreativitu. Ve zverimexu jsme nakoupili kočičí škrabadla a odpočívadla. Nelíbilo se nám jejich obyčejné rozmístění, tak jsme některé kousky přidělali na zeď.

Originální rozmístění mělo veliký úspěch mezi milovníky chlupatých miláčků i samotnými miláčky.

Originální rozmístění mělo veliký úspěch mezi milovníky chlupatých miláčků i samotnými miláčky. Napadlo nás zkusit naše nápady prodat. Zjištění, že trh je plný nekvalitních výrobků z pásové výroby, nás přivedlo k myšlence, že vše budeme vyrábět sami, z kvalitních materiálů a ručně.

Vše koupené jsme ze stěny sundali a nechali od našeho šikovného truhláře vyrobit krásné kousky, které jsme vymysleli na míru našim kocourkům. Protože všechny kočičky milují teplo a měkoučko, vymysleli jsme třeba kryt na topení s odpočívadlem, který nejen že zakryje ošklivé topení, ale zároveň poslouží jako vyhřívané odpočívadlo.

A tím to vše začalo…

Dnes vyrábíme na míru prolézačky, odpočívadla a další pohodlnosti pro kočky i kocoury. Naše výrobky jsou primárně určené k montáži na zeď, případně na strop. Mimo jiné vyrábíme i klasická odpočívadla, škrabadla, stojánky na misky a další. Nabízíme také službu zhotovení komplexních kočičích stěn, kde v rámci možností můžeme sladit naše výrobky s Vaším interiérem. Mimoto  jako jediní vyrábíme celodřevěná, designová, škrabadla bez použití plastu, nebo papíru.

Cílem kočičího království je krása a originalita.