Zakázková výroba

Škrabadlo, stěna, nebo strop? Sami si navrhněte, my pro Vás vyrobíme.

Cílem zakázkové výroby je především maximální soulad Vašeho interiéru a kočičí stěny, stejně jako praktické využití prolézaček, pelíšků a ostatního designového kočičího nábytku.

Stěna s logem a odkazemA protože preferujeme osobní přístup, společně vymyslíme a zrealizujeme originální řešení přesně pro Vás a Vaše mazlíky. Také si můžete stěnu navrhnout a sestavit sami z našeho katalogu. Vyrábíme prolézání na zeď i pod strop, kde Vám nebude překážet a zároveň vytvoří spoustu místa pro lezení i odpočinek Vašich koček a kocourů. Navíc neděláme pouze stěny a stropy, ale vyrobíme i originální celodřevěné škrabadlo přesně podle Vašich představ.

Při výrobě zakázkových stěn, stropů a škrabadel si můžete být jisti, že Vy máte doma opravdový originál.

Fotky realizovaných zakázek najdete i na našem Facebooku

Průběh zakázky

Průběh zakázky

1. navrhnutí řešení

Osobně Vás navštívíme, stěnu zaměříme, nafotíme a na místě navrhneme řešení tak, aby splňovalo Vaše představy o kočičí stěně, nebo stropu.

2. realizace

Po Vašem schválení návrhu a uhrazení zálohy 50% z celkové ceny předáme veškeré potřebné informace našemu velmi šikovnému truhláři, který pro Vás na míru vyrobí části stěny.

3. montáž

Ihned jak budou všechny části stěny připravené k montáži, Vás navštíví náš technik a vše připevní přesně podle domluveného návrhu.

Chcete učinit svého miláčka štastným či šťastnou?

Zanechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme!